دوره کوچینگ سازمانی

دوره کوچینگ توسعه سازمانی | مهارت ها-فواید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که با شرکت در یک دوره کوچینگ توسعه سازمانی چقدر می توانید به رشد و توسعه سازمان خود کمک کرده و از مزایای مشاوره با یک کوچ حرفه ای بهره مند شوید؟

دوره کوچینگ توسعه سازمانی، برای کارآفرینان و مدیران عاملی که مایل به ارتقاء سطح سازمان خود هستند، به یک روش معمول و ضروری تبدیل شده است. اما بسیاری از کارآفرینان مزایا یا نحوه عملکرد آن را درک نمی کنند.

در این مقاله، دکتر اسلامی مزایای کوچینگ توسعه سازمانی و اینکه چگونه یک کوچ می تواند به شما کمک کند تا به اهداف موردنظرتان برسید، بیان می کند.

 

مزایای شرکت در دوره کوچینگ توسعه سازمانی

دکتر پرستو اسلامی کوچ، معتقد است که کوچینگ توسعه سازمانی می تواند مزایای زیر را برای هر سازمان و شرکتی به همراه داشته باشد:

 

دوره کوچینگ توسعه سازمانی به شما کمک می کند دیدگاه درستی به دست آورید

در دوره های کوچینگ، نکات مربوط به رشد و توسعه در سازمان ها مطرح می شود که به شما کمک می کند بینش بهتری نسبت به پیشرفت سازمان خود پیدا کنید.

یک مربی حرفه ای، شما را راهنمایی می کند تا چالش‌های اصلی را شناسایی کرد، تصمیم‌ هوشمندانه‌تری بگیرید، روی پروژه‌های درآمدزا تمرکز کنید و استراتژی‌هایی را توسعه دهید که سازمان شما را به سطح بالاتری برساند.

بنابراین، مربیان با تغییر جهت دادن دیدگاه شما به مسیر درست، تأثیر قابل توجی ایجاد می کنند. آنها طرز فکر و عمل شما را برای بهتر شدن تغییر می دهند که معمولاً نتایج عالی را به همراه دارد.

 

با شرکت در دوره کوچینگ توسعه سازمانی می توانید نقشه راه روشنی را ترسیم می کند

شرکت در دوره کوچینگ، امکان ایجاد یک برنامه – یک نقشه راه واضح – را که می توانید برای رشد سازمان خود دنبال و اجرا کنید، به شما می دهد.

به یاد داشته باشید، کوچ احتمالاً در حال ارائه نکات کلی برای چندین شرکت در صنایع مختلف است. پس شما باید با توجه به رهنمودها، خودتان راه روشنی برای رسیدن به موفقیت و توسعه سازمانتان بیابید.

 

 مهارت های شما را بهبود می بخشد

کوچ حرفه ای به شما کمک می کند تا مهارت های خود را ارتقا دهید و بتوانید تشخیص دهید که چه حوزه هایی را باید در سازمان خود بهبود بخشید یا چگونه پروژه ها و تیم تان را بهتر مدیریت کنید.

مربی تا حد لازم شما را راهنمایی می کند، اما شما آزادی و استقلال کافی برای پیشرفت و رسیدن به اهداف خود را خواهید داشت.

 

کوچینگ توسعه سازمانی، اعتماد به نفس را افزایش می دهد

به عنوان مدیر یک سازمان، احتمالاً در زندگی شخصی و کاری خود مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید که می تواند اعتماد به نفس شما را تحت تاثیر قرار دهد. اگر در حل برخی از مشکلات ناتوان مانده باشید، ممکن است ترس هایی بر شما غلبه کرده باشد که شما را از ریسک کردن و تصمیمات جدی باز می دارد.

دوره کوچینگ سازمانی، فضای ارزشمندی را برای بهبود اعتماد به نفس شما ایجاد می کنند.

تفاوتی ندارد به تازگی وارد سازمانی شدید یا از مدتها قبل مدیر یک سازمان بوده اید، در هر صورت دوره های کوچینگ سازمانی، شما را تشویق می‌کند تا به تنهایی مشکلات و چالش ها را پشت سر بگذارید.

با شرکت در این دوره ها یاد خواهید گرفت که به خودتان اعتماد کنید و با اعتماد به نفس بیشتری با چالش ها مقابله نمایید.

 

 به شما کمک می کند، عملکرد و سوددهی سازمان را افزایش دهید

بخشی از وظایف مدیریت یک سازمان ایجاد انگیزه در کارکنان است که می تواند روی حفظ کارکنان باتجربه و در نهایت رشد و توسعه بیشتر سازمان تأثیر بگذارد.

بنابراین اگر برای مدیریت و برقراری ارتباط موثر با کارکنان و کارمندان خود مشکل دارید، شرکت در دوره های کوچینگ سازمانی می تواند راهکارهای مناسبی را به شما آموزش دهد.

برای اینکه یک مدیر کارآمد باشید باید نقاط قوت، ضعف و انگیزه های کارمندانتان را درک کرده و بتوانید آنها را در مسیر درست هدایت کنید.

کوچ حرفه ای، نکات مهمی را که برای مدیریت و رهبری کارمندان سازمان نیاز دارید، مطرح می کند و به شما کمک می کند تا سبک مدیریتی درستی را در سازمان پیاده کنید.

کارمندانی که زیر نظر مدیران کاربلد سازمانی کار می کنند، رضایت بیشتری از کار خود دارند و تاثیر آنها در بهره وری سازمان نیز بیشتر است که سازمان را به هدف نهایی خود نزدیک می کند.

 

مزایای شرکت در دوره کوچینگ توسعه سازمانی دکتر پرستو اسلامی کوچ

سرمایه گذاری برای شرکت در دوره های کوچینگ سازمانی قطعا بدون بازگشت نخواهد بود. برخلاف بازاریابان که مسئولیت هایی را برای توسعه سازمان برعهده می گیرند و ممکن است در آن موفق نباشند، مزایای شرکت در دوره کوچینگ توسعه سازمانی این است که اصول اساسی را به آموزش می دهد تا خودتان بتوانید سازمان را در مسیر رشد و توسعه قرار دهید.

دکتر پرستو اسلامی کوچ در برگزاری دوره های کوچینگ خود رویکرد متفاوتی دارد و به ایجاد توانمندی ها و مهارت هایی در شما کمک می‌کند که کارایی سازمان تان را به سرعت افزایش می دهد.

اگر  در استراتژی هایتان مشکلات و نواقصی وجود داشته باشد، یا اگر نتوانید به تنهایی برای ایجاد یک تیم کارامد با عملکرد بالا در سازمانتان تصمیم گیری کنید، با شرکت در دوره کوچینگ سازمانی دکتر اسلامی، می توانید تمام این چالش ها را شناسایی کرده و راه حل هایی برای آنها پیدا کنید.

گفتگوهای هدفمند و دوطرفه که بر اساس یک برنامه ساختاریافته است و شما را طی یک فرآیند تعریف شده هدایت می کند، از ویژگی های منحصربه فرد دوره های کوچینگ دکتر پرستو اسلامی است.

آیا به شرکت در دوره کوچینگ سازمانی فکر می کنید؟ آیا جالب نیست که نقشه راهی داشته باشید که بتوانید با اطمینان به موفقیت، آن را دنبال کنید؟

پس بیش از این منتظر نمانید و برای شرکت در دوره کوچینگ سازمانی با دکتر پرستو اسلامی کوچ با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.