آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ

آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ

آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ بسیار مهم است و در مکان های گوناگون معمولا در مورد آنها چیزهایی به گوش ما خورده است، اما در این دوره ها چه چیزی به ما آموزش می دهند؟ و هدف از شرکت در این دوره ها چیست؟ سوالاتی هستند که در ذهن بسیاری از شما بوجود می آیند.

در این مقاله قصد داریم تا آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ را از زبان دکتر پرستو اسلامی کوچ (parastoo eslami) بررسی کنیم بنابراین تا پایان این نوشتار همراه ما باشید.

در آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ، چه چیزی آموزش داده می شود؟

موضوعات مطرح شده در دوره های بیزینس کوچینگ بسیار متنوع و گسترده هستند و انواع گوناگونی از مباحث و مهارت ها را شامل می شوند، ولی به صورت کلی می توان گفت که آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ به عبارت زیر هستند.

  • مهارت های رهبری و مدیریتی
  • توسعه فردی و شخصی
  • مهارت ارتباطی
  • استراتژی های شغلی و توسعه مهارت های حرفه ای
  • راهکارهای اجرایی و کاربردی
  • موضوعات تخصصی

هدف از شرکت در آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ

هدف از آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ بسیار متنوع است چرا که هر شخصی ممکن است اهداف گوناگونی را با شرکت در این دوره ها دنبال کند، این اهداف به شرح زیر هستند.

۱- توسعه مهارت های شخصی و حرفه ای

یکی از اهداف مهم آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ توسعه مهارت های فردی و حرفه ای است در این دوره ابزارها و فرصت هایی را مهیا می کنند تا اشخاص بتوانند بهبودی در توانایی ها و مهارت های گوناگون خود را تجربه کنند که تاثیر مستقیم و قابل توجهی بر موفقیت شخصی و حرفه ای و کیفیت زندگی آنان دارد.

توسعه مهارت های شخصی:

دوره بیزینس کوچینگ می تواند مهارت های ارتباطی را در شما ارتقا دهد که این خود شامل توانایی گوش دادن فعال، برقراری ارتباط با دیگران، بهبود مهارت های گفتاری و نوشتاری و توانایی تعامل با دیگران در موقعیت های گوناگون است.

یکی دیگر از مهارت های اساسی که دوره کوچینگ توسعه فردی می آموزید و در موفقیت شخصی و حرفه ای شما بسیار موثر است مدیریت زمان می باشد، در این دوره ها به شما کمک می کنند تا برنامه ریزی شغلی و حتی شخصی خود را بهبود ببخشید.

در دوره آموزش استراتژی های فروش، مهارت های حل مسئله را به شما آموزش می دهند که برای پیش بینی راه حل های کارآمد و موثر در مواجهه با چالش های کاری و زندگی و همچنین اتخاذ تصمیمات بهتر تاثیر گذار است.

توسعه مهارت های حرفه ای :

کسانی که به دنبال توسعه و پیشرفت حرفه ای در شغل خود هستند دوره استراتژی فروش می تواند مهارت های رهبری مانند ایجاد انگیزه در تیم، مدیریت و هدایت تیم را تقویت کنند، همچنین با توجه به نوع دوره افراد می توانند مهارت های تخصصی و فنی را در زمینه های خاصی ارتقا دهند.

مهارت های تخصصی و فنی شامل مهارت های بازاریابی، مهارت های رایانه ای، مدیریت مالی و … می شود. همچنین دوره استراتژی فروش به افراد کمک می کند تا بتوانند اهداف شغلی و حرفه ای خود را واضح تر بیان کنند و راهبردهای موثری را جهت دستیابی به آنها طراحی کنند.

۲- مدیریت استرس

در دوره استراتژی فروش به شخص کمک می کنند تا منبع استرس خود را شناسایی و سپس راهکارهایی موثر برای کاهش و مدیریت استرس به آنها پیشنهاد می کنند این راهکارها شامل تکنیک های تنفسی،  ورزش، مدیتیشن و … هستند تا بتوانند استرس های ناشی از فشار کاری را کاهش دهند.

دوره کوچینگ فروش

یکی از توانمندی های کلیدی و مهم مدیران امروزی رسیدن به اهداف و تارگت سازمان است که با آموزش دوره کوچینگ فروش این مسیر فراهم می شود.

شاید بعضی از مدیران آموزش فروش را اولویت خود ندانند و تاکید آنها بر رهبری و نظارت کلی سازمان و بخش های گوناگون آن باشد ولی شرایط رقابتی در بازارهای امروزی ایجاب می کند که مدیران علاوه بر جنبه های رهبری، تدوین استراتژی های فروش تیم را نیز یاد بگیرند.

قیمت جلسات کوچینگ

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که هزینه کردن در دوره کوچینگ فروش یک سرمایه گذاری است و هزینه این جلسات پس از مدتی جبران می شود و تا مدت ها باعث افزایش کارایی و سودآوری خواهد شد.

قیمت جلسات کوچینگ به عوامل گوناگونی بستگی دارد که در این بخش به آنها اشاره می کنیم.

  • نحوه برگزاری جلسات : این جلسات می توانند به صورت حضوری یا آنلاین باشند که در این صورت قیمت ها متفاوت خواهد بود.
  • تعداد جلسات کوچینگ: قاعدتا یک قرارداد سه ماهه با یک قرارداد یک ساله کاملا متفاوت است و تعداد جلسات نیز بر قیمت کوچینگ تاثیر دارد.
  • صلاحیت های کوچ: این گزینه با توجه به سابقه و حسن شهرت کوچ مشخص می شود و بین کوچ های گوناگون، متفاوت است.
  • مدت زمان هر جلسه: مدت زمان جلسات کوچینگ می تواند از نیم ساعت تا یک ساعت متغیر باشد، بر این اساس قیمت آنها نیز متفاوت خواهد بود.

جمع بندی

آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ دکتر پرستو اسلامی کوچ (parastoo eslami)، به عنوان ابزاری موثر برای توسعه شخصی و حرفه ای، ارتقا مهارتها و همچنین بهبود کیفیت زندگی افراد در دنیای امروزه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

برای رهبران سازمان ها دوره کوچینگ استراتژی فروش راهکاری کارآمد برای رشد حرفه ای، رهبری اثربخش و بهبود عملکرد است چرا که از طریق توسعه مهارت های مدیریتی، ارتقا استراتژی های کاری، به روز رسانی دانش و تخصص و بهبود روابط در این دوره ها، مدیران در جهت مسیر پیشرفت شخصی و حرفه ای قرار می گیرند.

در این مقاله از کوچینگ آموزش استراتژی های فروش در دوره بیزینس کوچینگ را برای شما بررسی کردیم و سپس دوره کوچینگ فروش و قیمت جلسات کوچینگ را نیز مورد بررسی قرار دادیم، امید است که مطالعه این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شود.

سوالات متداول

۱- مهم ترین نکته در تدوین استراتژی فروش چیست؟
مهم ترین نکته در تدوین استراتژی فروش خلاقیت است ولی مهم تر از آن این است که شما بتوانید استراتژی های صحیح را در جای درست و به طور خلاقانه پیاده سازی کنید‌‌.

 

۲- مزایای دوره کوچینگ فروش چیست؟

از مزایای دوره کوچینگ فروش می توان به تربیت مدیر فروش حرفه ای، نحوه بودجه بندی سالانه، مشتری سازی و رفتار حرفه ای فروشنده ها اشاره کرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.